پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
شعار سال زیر پورتال ها
   
 
  • دیدار مدیر کل با دادستان شهرستان ایوانغرب

   دیدار مدیر کل با دادستان شهرستان ایوانغرب

   دیدار مدیر کل با دادستان شهرستان ایوانغرب

   صبح روز یکشنبه 27 آبانماه سال جاری دکتر علیزاده مهاجر مدیر کل پزشکی قانونی استان ایلام با آقای پروین دادستان شهرستان ایوان و اعضاء شورای تامین این شهرستان در محل دادستانی دیدار و در خصوص واگذاری زمین و احداث ساختمان پزشکی قانونی در این شهرستان و اجرای مرحله سوم بانک اطلاعات هویت ژنتیک بحث و تبادل نظر داشتند.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان ایلام صبح روز یکشنبه 27 آبانماه سال جاری دکتر علیزاده مهاجر مدیر کل پزشکی قانونی استان ایلام با آقای پروین دادستان شهرستان ایوان و اعضاء شورای تامین این شهرستان در محل دادستانی دیدار و در خصوص واگذاری زمین و احداث ساختمان پزشکی قانونی در این شهرستان و اجرای مرحله سوم بانک اطلاعات هویت ژنتیک بحث و تبادل نظر داشتند.

   در این جلسه دکتر علیزاده فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) تبریک گفتند و در ابتدای صحبتهای خود انتصاب آقای پروین به عنوان دادستان شهرستان ایوان تبریک گفتند و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند .وی در ادامه گزارشی از عملکرد بانک اطلاعات هویت ژنتیک وخدمات مرکز پزشکی قانونی مستقر در شهرستان ایوان ارائه نمودند وی افزود اجری طرح بانک اطلاعات هویت ژنتیک یک طرح ملی و سازمانی است که بر اساس بخشنامه ها و دستورالعملهای سازمانی با هماهنگی اداره کل امور زندانها از زندانیهای خطرناک نمونه گیری انجام می شود و .هم اکنون مقدمات اجرای مرحله سوم این طرح در دست اقدام می باشد.

   در ادامه صحبتهای خود دکتر علیزاده از دادستان در خصوص واگذاری زمین یا محل مناسبی جهت احداث ساختمان پزشکی قانونی در این شهرستان درخواست نمودند چرا که در حال حاضر مراجعین جهت دریافت خدمات پزشکی قانونی در این شهرستان باید به مطب دکتر زمانی پزشک معاضدنی مستقر در این شهرستان مراجعه نمایند و این روند در بازه زمانی در درمان بیمارانی که همزمان با مصدومین جهت دریافت خدمات پزشکی قانونی مراجعه می کنند ایجاد مشکلاتی می کند و از آقای دکتر زمانی پزشک مسئول پزشکی قانونی این شهرستان بخاطر همکاری با سازمان پزشکی قانونی تشکر کردند.

   در ادامه این جلسه دادستان شهرستان ایوان غرب از دکتر علیزاده مهاجرمدیر کل پزشکی قانونی وآقای کشوری مدیر کل سازمان زندانهای ایلام و اعضاء شورای تامین شهرستان ایوان سرهنگ یاسمی فرمانده سپاه و سرهنگ عالی پور فرمانده انتظامی و معاون اداره اطلاعات امنیت این شهرستان بخاطر پذیرفتن دعوت ایشان تشکر کردند. ایشان اظهار داشتند که علم قاضی در خصوص اثبات جرم از طروق متعارف کسب می گردد که یکی از قرائن متعارف پزشکی قانونی می باشد که با ارائه کارشناسی های به موقع و تخصصی به علم قاضی در خصوص صدور حکم کمک می کند. ایشان در ادامه صحبتها از مدیر کل پزشکی قانونی استان خواستند به خاطر سهولت و تسریع درکار، نمونه گیری ازمجرمین خطرناک شهرستان ایوان با هماهنگی پزشکی قانونی توسط دکتر زمانی پزشک مسئول پزشکی قانونی شهرستان ایوان انجام گیرد.که مدیر کل در این خصوص گفتند با سازمان مکاتبات لازم صورت می گیرد در صورت موافقت سازمان کتباً به حضور شما ارسال می گردد.

   در ادامه جلسه سایر اعضاء شورای تامین این شهرستان پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص وضعیت کنونی این شهرستان ارائه نمودند .

   در پایان جلسه مصوبات این نشست صورت جلسه شدند وجلسه با صلواتی برمحمد وآل محمد(ص) پایان یافت.   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: