پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
شعار سال زیر پورتال ها
   
 
  • آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) با حضور مدیر کل برگزار گردید

   آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) با حضور مدیر کل برگزار گردید

   آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) با حضور مدیر کل برگزار گردید

   دکتر علیزاده مهاجر مدیر کل پزشکی قانونی استان ایلام طی مراسم با شکوهی که در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید ازهمکارانی که در ایام اربعین حسینی به صورت شبانه روز به زائرین آقا ابا عبداله الحسین (ع) خدمات پزشکی قانونی ارائه داده بودند با اهداء لوح سپاس از زحمات آنها تقدیر کردند.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان ایلام مدیر کل از آقای دکتر باقرنژادیان ، آقای دکتر مدبری و آقای روح الله صیدی که در ایام اربعین حسینی (ع) به صورت شبانه روزی در جهت ارائه خدمت به زائرین آقا ابا عبداله الحسین (ع) زحمت کشیده بودند طی مراسم باشکوهی با اهداء لوح سپاس از آنها تقدیر کردند.

   در ابتدای این مراسم دکتر علیزاده مهاجر اظهار داشتند به لطف و برکت اسلام در چند سال اخیر استان ایلام به عنوان دروازه عتبات عالیات محسوب شده و خیل عظیم عاشقان ابا عبداله الحسین (ع) شهرستان مهران را جهت زیارت آستان مقدس امام حسین (ع) انتخاب می کنند که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این همایش سالانه پیاده روی شفیتگان و دلدادگان حضرت سید الشهداء(ع)را معجزه قرن نامیدند ایشان در ادامه صحبتها گفتند ما باید با تمام وجود قدر این لحظات و روزها بدانیم وبه همه ما تکلیف است که خدمتگزار و خادم امام حسین (ع) باشیم وی در ادامه گفتند برنامه های امسال این اداره کل در ایام اربعین حسینی (ع) به صورت منسجم وعالی برگزار گردید چرا که در این ایام ماموریتهای غیرضرور و مرخصی ها لغو شد و همه کارکنان در قالب شفیت های انکالی آماده باش بودند و من از همه کارکنان این اداره کل سپاسگزارم انشاا.. این زحمات آنها مایه سعادت دنیوی و اخروی برای خود و خانواده های آنها باشد .

   در پایان این مراسم دکتر علیزاده مهاجرمدیر کل پزشکی قانونی استان ایلام به رسم یاد بود با اهداءلوح سپاس از زحمات این عزیزان تقدیر کردند.   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: