پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
شعار سال زیر پورتال ها
   
 
  • دیدار مدیرکل پزشکی قانونی با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دهلران

   دیدار مدیرکل پزشکی قانونی با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دهلران

   دیدار مدیرکل پزشکی قانونی با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دهلران

   دکتر علیزاده مهاجر مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام به منظور راه اندازی اداره پزشکی قانونی و تالار تشریح برای اولین بار در شهرستان دهلران با رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی دکتر علیزاده مهاجر مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام به همراه آقای نادعلی پور مسئول حفاظت و اطلاعات پزشکی قانونی ایلام با آقای سبزواری رئیس دادگستری شهرستان دهلران دیدارو در خصوص راه اندازی اداره پزشکی قانونی و تالار تشریح در این شهرستان گفتگو کردند /.

   در ابتدای این دیدار دکتر علیزاده مهاجرولادت با سعادت فاطمه معصومه (س)و فرارسیدن دهه کرامت را تبریک گفتند و در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در شهرستان دهلران در خصوص ایجاد تالار تشریح و راه اندازی اداره پزشکی قانونی در شهرستان دهلران ارائه ،و اظهارنمودند طی دیداری که با آقای مهندس عسکری فرماندار شهرستان دهلران داشتند مکانهای را جهت این امر مهم درنظرگرفته شده که پس از بررسی ، مکانهای مورد نظر پیشنهادی با عنایت مسئولین شهرستان تجهیز و انشاا... در هفته دولت افتتاح می گردند.

   در ادامه این نشست رئیس دادگستری و دادستانی شهرستان دهلران ضمن تشکرازدکتر علیزاده مهاجر بخاطر پیگیری در راه اندازی تالار تشریح بیان نمودند که با راه اندازی تالار تشریح در دهلران مشکلات کنونی مردم مرتفع می گردد که در راستای فرمایشات حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه تحولی عظیمی دراین شهرستان اتفاق می افتد.ودر پایان این نشست قول مساعدت و همکاری را دادند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: